DLA NIEGO I DLA NIEJ

DLA NIEGO I DLA NIEJ

Seria stworzona z myślą o dopasowaniu materaca mimo różnicy wagi czy też subiektywnych preferencji np. dla Ewy miękko, a dla Adama twardo

DLA DZIECKA

DLA DZIECKA

Seria materacy stworzona dla najmłodszych. Kryteria wyboru materaca dla dziecka są nieco inne niż dla dorosłego. Już na starcie zadbaj o jego kregosłup, zwróć również uwagę na antybakteryjność, cyrkulację powietrza itd.

TRI4

TRI4

Seria stworzona przede wszystkim dla sportowców, ale oczywiście nie tylko. Ich budowa oraz tworzywa wykorzystane w nich, pozwalają na dobrą i szybką regenerację nawet po dużym wysiłku fizycznym.

TALALY

TALALAY

Latex Talalay  to fenomenalne tworzywo, idealne do wykorzystania w produkcji materacy. Posiada właściwą wentylację 99,9% otwartych komórek, umożliwia oddychanie i cyrkulację powietrza, nie rozwijają się w nim bakterie i grzyby. Nie ulega deformacji pod wpływem czasu.

LATEKSOWE

LATEKSOWE

Materace lateksowe są bardzo trwałe ponieważ nie ulegają deformacji. Atutem lateksu jest również to, że nie rozwijają się w nim bakterie i grzyby. Materace są elastyczne oraz nadają się do zastosowania przy stelażach z regulacją zagłówka i zanóżka.

PIANKOWE

PIANKOWE

Prezentowane w tej kategorii materace posiadają porowatą strukturę pianki, która pozytywnie wpływa na krążenie krwi podczas snu.Dzięki doskonałej elastyczności, materace piankowe mogą być także wykorzystywane do stelaży regulowanych. Nasze ciało fantastycznie się regeneruje ze względu na bardzo dobrą cyrkulację powietrza w zastosowanych piankach.

KIESZONKOWE

KIESZONKOWE

Każda ze sprężyn zostaje umieszczona w oddzielnej kieszeni, co zapewnia lepszą amortyzację i możliwość niezależnej pracy wszystkich sprężyn. Dzięki tym właściwościom materace kieszonkowe są dużo bardziej elastyczne i lepiej dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, co umożliwia stosowanie ich przez osoby ze schorzeniami ortopedycznymi.

BONELOWE

BONELOWE

Sprężyna bonellowa ma kształt klepsydry. Taki kształt ma swoje konsekwencje: materace zbudowane na bazie sprężyn bonellowych charakteryzują się tak zwaną sprężystością progresywną. Im mocniej naciskasz, tym większy opór stawia naciskana powierzchnia sprężyn. Jeśli zaś naciskasz lekko, sprężyna bonellowa stawia stosunkowo mały opór.

NA STELAŻU

NA STELAŻU

Materace na stelażu to oferta skierowana między innymi do hoteli. Stałe połączenie materacy z ramą drewnianą umożliwia bezpośrednie włożenie ich do łóżka bez dodatkowego stelaża.

Pokrowce

Bardzo ważnym elementem materaca jest jego pokrowiec. Szybkie odprowadzanie wilgoci, regulacja temperatury, właściwości antystatyczne oraz antyalergiczne, to priorytety które realizowane są poprzez zastosowanie w pokrowcach nowoczesnych rozwiązań. Takimi są m.in. włókna Tencel i Outlast czy, chociażby znane ze swych właściwości bakteriobójczych, jony srebra. Zasadniczym warunkiem utrzymania materaca w higienie jest możliwość zdjęcia i wyprania pokrowca. Zapobiega to powstawaniu trwałych zabrudzeń oraz środowiska przyjaznego roztoczom, grzybom i bakteriom. Każdy pokrowiec posiada specjalne właściwości, które zwiększają komfort snu. Leżenie na nim jest niezwykle przyjemne dla naszej skóry, wyraźnie odczuwamy miękkość tkaniny.

Instagram

Skontaktuj się z nami

Medical Sleep Center

C.H.Wzorcownia

ul.Jana Kilińskiego 3

87-800 Włocławek

materacewloclawek@o2.pl

tel. 606 300 316